Kayseri halı yıkama iş sektörü olarak son 10 yıldan bu yana yaygınlaşmış olup halı yıkamanın evde elde yapılması ile profesyonel bir firmada yıkanması arasındaki fark açık olarak anlaşılmıştır.

Kayseri geneline halı yıkama hizmeti veren firmamız oto yıkamacıların halı yıkama işlemi yaparak siz değerli Kayseri halkını yanıltmalarından kaynaklanan şikayetlere mahal verilmemesi için firma tercihini doğru yapmanızı hatta mümkünse firmaya gitmenizi önemle rica ediyoruz.

Kayseri ve diğer şehirlerimizde halı yıkama konusunda yanlış yapılan tercihler bizler gibi işini dürüstlük çerçevesinde yapan firmaları da zan altında bırakmaktadır, örneğin iyi netice alamayan vatandaş halı yıkamacıya verdim daha kirli geldi şeklinde halbuki doğru firma seçimi yapmış olsaydı böyle bir sorunu olmayacaktı ve elde yıkama yapmaktan daha temiz olduğunu görecekti. Kayseri de böyle bir anlayışın karşısındayız halı yıkatmak üzere vereceğiniz firmayı doğru seçmenizi ve firmadan temizlik garantisi almanızı öneriyoruz bizi tercih eden müşterilerimize bu garantiyi veriyoruz ve diyelimki beş parça halı verdiniz içinden birinden dahi memnun kalmaz iseniz tekrar alırız deyip garanti veriyoruz.

Halı yıkama işlemi ile çıkmayan lekelere yıkama öncesi ve sonrası halının cinsine göre leke çıkarıcı uyguluyoruz mesela çıkarılamayan bir leke var biz bunu çıkaralım diye halının bozulmasına sebep olmuyor ve teslimat sırasında bu halınızda lekenin çıkartılamayacağını belirtiyoruz.

Not : Bize halı yıkatmasanız da kim gerçek halı yıkamacı diye sorabilirsiniz. (Ekmeği ekmekçiye verelim)