KAYSERİ GENEL TEMİZLİK

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

Kayseri’deki temizlik şirketleri inşaat sonrası temizliği konusunda yetersiz eleman ve ekipmanla çalışmaktadır. Kayseri’deki bir çok temizlik şirketi inşaat temizliğini kabaca yapmaktadır . Müşteriler yeni oturacakları mekanlarını kendileride temizleyebilir. Ancak temizlik şirketlerini arıyorlar ki profosyonel temizlik yapılsın diye! Kayseri Yuvam Halı Yıkama ve Temizlik şirketi bu hassasiyeti göz önünde tutarak inşaat sonrası temizliğini tercübesi olan elemanlarla yapmaktadır. Cam temizliği,ıslak zeminlerin kazınması tecrübeli elemanlarca yapılmaktadır. Yuvam Halı Yıkama ve Temizlik inşaatı tamamlanan işyeri,ev,ofis,villa, fabrika vb. gibi mekanların inşaattan kalan kir ve toz kalıntılarından arındırıp, temizliği yapılarak kullanılabilir hale getirerek, temiz ve hijyenik bir ortama kavuşturmaktadır. İnşaat sonrası temizlik hizmeti alabilmek ve tertemiz bir ortamda yaşamak ve çalışmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek randevu almanız yeterlidir.

APARTMAN TEMİZLİĞİ

Apartmanlarınız da bulunan merdiven basamakları, merdiven korkulukları, koridorları, asansör kapıları ve kabinlerini, sahanlık, girişte bulunan merdivenler, kapı ve camların temizlenmesini bize bırakın biz uygun fiyatlara pırıl pırıl yapalım.

GÜNDELİKÇİ ELEMAN

Yuvam Halı Yıkama ve Temizlik şirketi gündelikçi bayan temini sağlıyorlar ama çoğu gündelikçi gerekli tercübeye sahip olmayan ev hanımlarından seçildiği için müşteriler sorunlarla karşılaşmaktadır. Gündelikçi dendiği zaman tercübeli bayan temizlik elemanı anlaşılır. Yuvam Halı Yıkama ve Temizlik gündelikçi bayan temininde tercübenin yanında güvenliğede önem vermektedir.

GENEL TEMİZLİK

Çöp, kova, kül tablaların ve sepetlerin boşaltılarak temizlenmesi, Masa,koltuk,iskemle,dolap ve kütüphane vb.yerlerin temizlenmesi, Daktilo,hesap makinası,telefon cihazları,bilgisayar,büro eşyaları ve aksesuarlarının temizlenmesi, Mermer,marley ve sert zeminlerin süpürülüp paspas edilmesi(icap eden yerlerin yıkanması), Tuvalet, lavabo, fayansların ve soyunma odalarının temizlenmesi, Aynalar,ara bölmelerin camları,kapı camları gibi günlük silinmesi gereken camların silinmesi, Halı kaplı zeminlerin yüksek emme gücüne sahip makinalarla temizlenmesi

EV TEMİZLİĞİ

Ev temizliğinde cam ve çevrelerin silinmesi
-Duvarların silinmesi
-Duvardan duvara halıarın yerinde yıkanması
-Ev halılarınızın firmamız tarafından alınıp yıkanması
-Koltukların yıkanması
-Banyo ve WC’lerin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi
-Mutfak dolapların silinmesi
-Islak zeminlerin temizlenmesi
ev temizlik işleri; ev temizliği, ev temizlik şirketi, daire temizliği, konut temizliği, inşaat sonrası ev temizliği, tadilat sonrası ev temizliği, badana boya sonrası ev temizliği, boş ev temizliği, eşyalı ev temizliği, evde temizlik,apartman dairesi temizliği, ev genel temizliği, ev periyodik temizliği, inaaşt sonrası temizlik, tadilat sonrası temizlik.

OFİS TEMİZLİĞİ

Büro temizliği genel şekli ile ev temizliği ile benzerdir. Ancak bürolarda evrak odası, malzemelik ve depo gibi farklı özellik içeren birimlere sahip olabilir.
Bu birimler içeriği farklı olan temizlik kimyevileri ile temizlik teknikleri gerektirir.
Ayrıca büro temizliği sırasında iş akışına engel olmamak, toplantı ve görüşme v.b. sırasında ortamı rahatsız etmemek ve o iş yeri ile ilgili bilgiler konusunda gizlilik prensiplerine uymak firmamız prensipleri arasındadır.

OKUL VE DERSHANE TEMİZLİĞİ

Firmamızın kaliteli hizmet anlayışını ilke edinmiş adını müşteri memnuniyetiyle kazandırmayı ve yarınların ışığı olan öğrencilerimizin daha hijyenik ortamlarda eğitim görme ve bulunmaları düşüncesiyle hareket etmektedir.Okul temizliği ile ilgili yapılacak hizmet uygulamaları aşağıda belirtilmiştir.

Camların iç ve dış temizliği
Sıraların kitaplık gözleri ve ayaklarının silinmesi
Wc’ lerin dezenfekte edilmesi
Kapıların temizlenmesi
Büroların masa ve üzerindeki eşyaların tozlarının alınması zeminlerin yıkanıp temizlenmesi