Hiç düşündünüz mü bir ürün veya bir hizmet neden ucuz veya piyasasının altında fiyatlandırılır?

Bizce o ürün veya hizmette olması gereken kriterlerin bir veya bir kaçının eksik olmasındandır. Halı yıkama sektörü de Türkiye genelinde istismara açık bir sektördür. Bu istismarcıların başında oto yıkama işi ile uğraşmakta olup yanı sıra halı yıkamayı yaptığını zannedenler gelmektedir. Sizce kim emeğinin karşılığını almayacağı bir işi ucuza yapar? peki kim para kazanmadan bir iş yapar? kim ucuza kaliteli iş yapar ve para kazanır ? evet bu soruların cevabı kalitesiz iş kalitesiz halı şampuanı (bazıları için bulaşık deterjanı ) ve ek olarak tam emek verilmeden özenmeden müşterisini memnun etme gayreti olmayan ya ne olacak iki su tut gönder anlayışı olan insanların ve simsarların piyasada iş yaptıklarını zannedip ek gelir olarak yapmalarından kaynaklanmaktadır.

Halı yıkama gerçekten ciddi bir iştir, biz yıkama yaptığımız halıları tekrar tekrar gözden geçiriyor ve yapılması gereken müdahale varsa kontrol ederek tekrar işlemden geçiriyoruz.

Yuvam halı yıkama fabrikası bir müşterisinin bile memnun kalmadım demesinden imtina eder ve olmasını istemez bizler bu anlayışla yola çıktık ve emin adımlarla ilerlemeyi misyon edindik. Kayseri de fiyat konusun da olabilecek en iyi fiyatı sağlamaktayız, bu konuda hiç bir şüpheniz olmasın. Kayseri nin tanınmış firmalarıyla kıyaslandığında fiyatlarımızın cazip ve aldığınız hizmetin en iyisi olduğunu göreceksiniz.

NOT: BİR İŞİN MALİYETİNİN ALTINDA VERİLEN FİYAT

İŞİN NE DERECE DOĞRU YAPILDIĞININ KANITIDIR.